Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Clifford. Wielka księga przygód

Clifford. Wielka księga przygód

ponad 7 lat temu

Clifford już od ponad 50 lat podbija serca dzieci i rodziców! Właśnie powraca na półki polskich księgarń w klasycznym wydaniu.

Norman Bridwell od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do sztuki. Ukończył studia plastyczne i marzył, by ilustrować książki dla dzieci, jednak jego prace były odrzucane. Aż do chwili, gdy jedna z redaktorek, patrząc na rysunek przedstawiający małą dziewczynkę w towarzystwie wielkiego psa, uznała, że to świetny pomysł na opowiadanie. Tak powstała pierwsza historia „Wielki czerwony pies”, po którą dziś mogą sięgnąć polscy czytelnicy i podziwiać oryginalne ilustracje z 1963 roku! W 1988 roku Clifford wszedł z łapami do telewizji i jego popularność trwa do dziś – polskie dzieciaki znają go m.in. z kanału MiniMini+. Kolejne pokolenia od nowa zakochują się w tych mądrych i pełnych fantazji opowieściach. Najlepsze przygody Clifforda zebrane zostały w tomie „Clifford. Wielka księga przygód”.

 

Wydawnictwo Znak
Tłumaczenie:
Małgorzata Pietrzyk
Oprawa: twarda
Liczba stron: 192
Cena: 36,90 zł

Kup książkę

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się