Polecamy Cecylka Knedelek

Cecylka Knedelek

ponad 6 lat temu

Co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi? Jak można pomóc w nagłych wypadkach? Jaki numer telefonu wybrać, gdy stanie się coś złego?

Tego dowiecie się z tej wesołej i kolorowej książeczki. Dwie doskonale znane dzieciom bohaterki – Cecylka Knedelek i gąska Waleria – zapraszają do lektury i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy! Tym razem Cecylka opowiada przyjaciółce oraz wszystkim przyszłym i obecnym przedszkolakom, jak zachowywać się w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje pierwszej pomocy. Pełne świetnego humoru historyjki poprzedzają zbiór najważniejszych wskazówek dla małych i dużych przedszkolaków, które będą przydawać się dzieciom jeszcze długo, długo po opuszczeniu przedszkola.

Wydawnictwo JEDNOŚĆ
Autorka:  Joanna Krzyżanek