Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Bajka o Piosence i nutkach

Bajka o Piosence i nutkach

ponad 6 lat temu

W styczniu br. ukazało się̨ wznowienie „Bajki o Piosence i nutkach” Lidii Bajkowskiej. Od 25 lat ta legendarna książka cieszy się̨ nieprzerwaną popularnością̨, choć nie była wznawiana od dwóch dekad.

Publikacja zachwyca dzieci jako wspaniała bajka na dobranoc, a w szkole i przedszkolu jako rewelacyjny podręcznik muzyczny. Przygody dziewczynki o imieniu Piosenka oraz siedmiorga Dzieci-Nutek z łatwością wprowadzają najmłodszych w świat muzyki, uczą notacji muzycznej oraz podstaw gry na instrumencie klawiszowym. Wraz z książką wznawiane są̨ też „Wskazówki metodyczne do Bajki o Piosence i nutkach” z gotowymi scenariuszami bajkowych lekcji muzycznych, a ich cały nakład 3 tys. egzemplarzy będzie bezpłatny dla pedagogów! Obie pozycje współfinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dowiedz się więcej

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się