Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zostań przyjacielem gór

Góry niezależnie od pory roku są piękne. Zapraszają do siebie zielenią zboczy, dziką roślinnością, rozmaitymi pagórkami, tajemnymi ścieżkami i wyjątkową fauną, ale tylko wtedy, kiedy się je szanuje. Każdy powinien przestrzegać zasad, które pozwolą na symbiozę natury i człowieka. Od najmłodszych lat warto krzewić w dzieciach postawę proekologiczną, a także uczyć je jak bezpiecznie spędzać czas w górach.

W związku z tym, organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie Zostań przyjacielem gór, który ma na celu zwrócenie uwagi na mądre i bezpieczne przebywanie w górach oraz zadbanie o ich czystość.  Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie pocztówki, w kategorii Bezpieczni w górach lub Czyste góry i przesłanie jej w formie skanu lub dobrej jakości zdjęcia na adres:

edukacja@grupapingwina.pl

Maksymalny format to A4. Finał konkursu zaplanowano na 22 kwietnia 2021 czyli Dzień Ziemi. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma bilety wstępu na Wieżę widokową wraz ze ścieżką edukacyjną w Krynicy-Zdrój, dla siebie oraz całej swojej klasy. Bilety będzie można zrealizować indywidualnie. Ponadto prace laureatów zostaną wydrukowane i będzie można je nabyć w jednym z ośrodków narciarsko-rowerowych Grupy Pingwina (Słotwiny Arena w Krynicy ZdrójSkolnity Ski&Bike w WiśleCzarny Groń w RzykachKasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej oraz Kurza Góra na Mazurach). Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku od 7 do 10 lat w całej Polsce, a jego organizatorem jest Grupa Pingwina oraz Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych. 

Na Wasze prace organizatorzy czekają do 31.03.2021 r.

Warto przyjaźnić się z naturą!

 

Pod patronatem

 

 

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz