Polecamy Akademia Wyobraźni Play-Doh

Akademia Wyobraźni Play-Doh

ponad 7 lat temu

Dobiega końca dziewiąta edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla przedszkoli „Akademia Wyobraźni Play-Doh”. Przedszkolaki w całej Polsce uczą się, rozwijając wyobraźnię i kreatywne myślenie, jak również swoje zdolności manualne.

W ramach programu, rokrocznie realizowane są konkursy, w których do zdobycia jest wiele atrakcyjnych nagród. Tegoroczna edycja obfitowała w ciekawe prace, które odznaczały się ogromną pomysłowością oraz oryginalnością. Wśród prac z największą liczbą głosów Jury przyznało wyjątkowe nagrody. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim placówkom za uczestnictwo w bieżącej edycji programu i już teraz zachęcają do rejestrowania się do kolejnej odsłony. Rekrutacja do X jubileuszowej edycji „Akademii Wyobraźni Play-Doh” rozpocznie się w już niedługo, jeszcze w styczniu. Więcej informacji na temat programu i konkursów na stronie internetowej programu.

Pod patronatem