Polecamy Akademia Wyobraźni Play-Doh

Akademia Wyobraźni Play-Doh

ponad 7 lat temu

Przedszkola w całej Polsce bawią się z „Akademią Wyobraźni Play-Doh”. Ogólnopolski Program Edukacyjny dla przedszkoli rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie wśród dzieci.

Już po raz siódmy Akademia przekazała placówkom przedszkolnym bezpłatny pakiet materiałów oraz zestawy ciastoliny Play-Doh do realizacji warsztatów kreatywnych z dziećmi.

W tym roku Play-Doh obchodzi swoje 60 urodziny! Z tej okazji przygotowane zostały wyjątkowe konkursy oraz dodatkowe urodzinowe materiały dla dzieci i przedszkoli.

Karty pracy zostały opracowane w sposób umożliwiający rozwój umiejętności manualnych dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat. VII Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia Wyobraźni Play-Doh” obejmuje swoim zasięgiem 600 przedszkoli.

Konkursy dla przedszkoli i rodziców już trwają! Zapraszamy do udziału! Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.

Za pośrednictwem strony internetowej www.akademia-playdoh.pl można pobrać materiały edukacyjne, a także zgłaszać prace do konkursów. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat wyników konkursu i rozwoju programu.

Patronat Honorowy nad Akcją objęła Europejska Galeria Malarstwa – Touch of Art.

Pod patronatem