Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy ​​​​​​​Serwis Jooble 

​​​​​​​Serwis Jooble 

rok temu Polecamy

Serwis Jooble od 15 lat pomaga w znalezieniu pracy – to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy, z której korzystają miliony ludzi w 69 krajach na całym świecie. Firma nieustannie pracuje nad tym, aby proces zatrudnienia był jak najwygodniejszy i najszybszy, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy.

Firma została założona jako start-up przez dwóch studentów, przez kolejne kilkanaście lat dynamicznie się rozwinęła i aktualnie jest globalną platformą i marką rozpoznawalną na całym świecie. Dziś Jooble jest globalnym partnerem LinkedIn i Google, których technologie pomagają przezwyciężyć bezrobocie.

Jooble automatycznie wyszukuje oferty pracy spośród wszystkich portali w Polsce. Obejmuje m.in. oferty z serwisów internetowych firm, sieci społecznościowych i innych ogłoszeń, dzięki czemu wszystkie są dostępne w jednym miejscu. Na portalu Jooble znajdziesz aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkola z całej Polski.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się