Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

​​​​​​​Serwis Jooble 

Serwis Jooble od 15 lat pomaga w znalezieniu pracy – to międzynarodowa wyszukiwarka ofert pracy, z której korzystają miliony ludzi w 69 krajach na całym świecie. Firma nieustannie pracuje nad tym, aby proces zatrudnienia był jak najwygodniejszy i najszybszy, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy.

Firma została założona jako start-up przez dwóch studentów, przez kolejne kilkanaście lat dynamicznie się rozwinęła i aktualnie jest globalną platformą i marką rozpoznawalną na całym świecie. Dziś Jooble jest globalnym partnerem LinkedIn i Google, których technologie pomagają przezwyciężyć bezrobocie.

Jooble automatycznie wyszukuje oferty pracy spośród wszystkich portali w Polsce. Obejmuje m.in. oferty z serwisów internetowych firm, sieci społecznościowych i innych ogłoszeń, dzięki czemu wszystkie są dostępne w jednym miejscu. Na portalu Jooble znajdziesz aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkola z całej Polski.

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz