Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Edukacyjna wycieczka szkolna do Parku Rozrywki GOkidz!

Edukacyjna wycieczka szkolna do Parku Rozrywki GOkidz!

rok temu Pod patronatem

Na mapie krakowskich atrakcji dla dzieci znajduje się niezwykłe miejsce pełne radości, w którym nie sposób się nudzić! W GOkidz! kolorowe elementy przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy, skakania oraz turlania, a przecież ruch jest najlepszą profilaktyką chorób i wad postawy, a do tego poprawia koncentrację, pamięć i humor!  

W GOkidz! znajduje się także jedyny system grywalizacji w Europie, który zmienia tradycyjną zabawę na parku w coś zupełnie nowego! Wspólna gra i zdobywanie punktów nie tylko bawi, ale także uczy dzieci pracy zespołowej oraz logicznego i strategicznego myślenia.

Ale to nie wszystko! Wraz z Parkiem Trampolin GOjump stworzyli niezwykły program edukacyjny “Od Przedszkolaka do Studenciaka”, który bazuje na podstawie programowej i poszerza wiedzę z przedmiotów szkolnych na każdym etapie edukacji. Park Rozrywki GOkidz! przygotował dla Was propozycje warsztatów edukacyjnych, podczas których poszSerzycie wiedzę z przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych w przestrzeni z wykorzystaniem infrastruktury Parku Rozrywki.

Najnowsza oferta parku to pomysł na ruch w towarzystwie bajek, zabawa z żywiołami, pełne emocji poszukiwania bohaterów legend krakowskich i działania na rzecz ochrony zwierząt. Parkowe atrakcje zamieniają się w krakowskie podziemia, bajkowe krainy, w oceaniczną głębię, afrykańską sawannę czy najpiękniejszy rynek w Europie. 

Park Rozrywki GOkidz! przygotował warsztaty dla przedszkoli i szkół podstawowych (nauczanie wczesnoszkolne), które nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale dostarczają pomysłów na wspaniałe zabawy ruchowe z dziećmi, nawiązując do tradycyjnych gier terenowych, które są niezwykle wartościową formą spędzania czasu. Pomagają również w rozwoju fizycznym dziecka - w tym wypadku ruch zapewniony jest w hali pełnej ciekawych atrakcji – a poprzez dokonywanie wyborów i rozwiązywanie problemów rozwijają intelektualnie. 

Jeden z warsztatów - Bajki z emocjami - oparty został na bajkach terapeutycznych Wydawnictwa Wrażlivego, które między innymi uczą rozpoznawania emocji swoich i innych, redukują napięcie emocjonalne, wspierają psychicznie, pomagają poznać strategie radzenia sobie z trudnościami. 

Podczas pozostałych warsztatów uczestnicy poszukują niezwykłych bohaterów krakowskich legend, rozmawiają o prawach zwierząt i poznając żywioły uświadamiają sobie, iż niektóre działania człowieka mają szkodliwy wpływ na stan środowiska naturalnego, a wiedza ta może przyczynić się do rozwijania umiejętności twórczej reakcji na zmiany zachodzące na świecie. 

Zapraszamy do Parku Rozrywki GOkidz! na wyśmienitą zabawę ze szczyptą edukacji. Mamy nadzieję, iż pozostawimy w dzieciach jak najlepsze wspomnienia, wzbudzimy chęć do czytania i zachęcimy do radosnego odkrywania świata! 


Więcej informacji o programie edukacyjnym “Od Przedszkolaka do Studenciaka” tutaj

 

Pod patronatem


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka