Polecamy Wspaniała zabawa we Wrocławiu!

Wspaniała zabawa we Wrocławiu!

Już kolejny rok ścigamy się w Parku Tołpy.
W niedzielnym (17 maja 2015) MetLife Tour Kocham Rowerek we Wrocławiu udział wzięło 330 młodych zawodników.

Imprezę razem z prowadzącym otworzył przesympatyczny Snoopy, maskotka, którą z miejsca pokochały wszystkie dzieci. Wyścigi rozpoczęli najmłodsi uczestnicy. Maluchy pokonywały wyznaczoną trasę na rowerkach biegowych lub jeździkach, starszaki rozwijały zawrotne prędkości na dwukołowcach. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody przygotowane przez rowerkowych przyjaciół.

Równolegle z zawodami odbywały się gry, zabawy i konkursy. W namiocie MetLife dzieci kolorowały, zapamiętywały i dmuchały balony na czas, ratownik medyczny udzielał rad jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy, a międzyczasie można było wziąć udział w losowaniu tableta.

Szkoła Językowa Helen Doron przetestowała znajomość angielskiego w konkursie, w którym dzieci rozpoznawały odgłosy zwierząt i musiały nazwać je w języku angielskim. Z Jaworzyna Tour można było zaplanować najbliższe wakacje, a w kole fortuny NC+ wygrać miniaturki Rybki MiniMini+ i kolorowe gadżety. Dbałości o higienę jamu ustnej uczył maluchów Doktor Ząbek, kolorowa maskotka firmy Colgate, ze wsparciem pluszowego Królika, znanego dzieciom z ulubionych płynów do kąpieli Palmolive.

Mali i duzi chłopcy szczególną frajdę mieli z możliwości poznania działania wozów bojowych straży pożarnej, radiowozów policyjnych i wozów patrolowych straży miejskiej. Organizatorzy za wsparcie podczas wyścigów rowerkowych wszystkim wrocławskim służbom serdecznie dziękują.

Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Helen Doron, Jaworzyna Tour, Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo, Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik