Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wspaniała zabawa we Wrocławiu!

Wspaniała zabawa we Wrocławiu!

ponad 9 lat temu

Już kolejny rok ścigamy się w Parku Tołpy.
W niedzielnym (17 maja 2015) MetLife Tour Kocham Rowerek we Wrocławiu udział wzięło 330 młodych zawodników.


Imprezę razem z prowadzącym otworzył przesympatyczny Snoopy, maskotka, którą z miejsca pokochały wszystkie dzieci. Wyścigi rozpoczęli najmłodsi uczestnicy. Maluchy pokonywały wyznaczoną trasę na rowerkach biegowych lub jeździkach, starszaki rozwijały zawrotne prędkości na dwukołowcach. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody przygotowane przez rowerkowych przyjaciół.


Równolegle z zawodami odbywały się gry, zabawy i konkursy. W namiocie MetLife dzieci kolorowały, zapamiętywały i dmuchały balony na czas, ratownik medyczny udzielał rad jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy, a międzyczasie można było wziąć udział w losowaniu tableta.


Szkoła Językowa Helen Doron przetestowała znajomość angielskiego w konkursie, w którym dzieci rozpoznawały odgłosy zwierząt i musiały nazwać je w języku angielskim. Z Jaworzyna Tour można było zaplanować najbliższe wakacje, a w kole fortuny NC+ wygrać miniaturki Rybki MiniMini+ i kolorowe gadżety. Dbałości o higienę jamu ustnej uczył maluchów Doktor Ząbek, kolorowa maskotka firmy Colgate, ze wsparciem pluszowego Królika, znanego dzieciom z ulubionych płynów do kąpieli Palmolive.


Mali i duzi chłopcy szczególną frajdę mieli z możliwości poznania działania wozów bojowych straży pożarnej, radiowozów policyjnych i wozów patrolowych straży miejskiej. Organizatorzy za wsparcie podczas wyścigów rowerkowych wszystkim wrocławskim służbom serdecznie dziękują.Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Helen Doron, Jaworzyna Tour, Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo, Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Radio Zet Gold orazZobacz więcej

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!