Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy MetLife Tour Kocham Rowerek w Kielcach

MetLife Tour Kocham Rowerek w Kielcach

ponad 9 lat temu

Blisko 300 małych rowerzystów postanowiło uczcić 31 maja 2015 roku obchody Dnia Dziecka w Kielcach.

Na Skwerze Szarych Szeregów ścigały się kolejno trójkami dzieci od 3 do 10 lat.  Zgodnie z ideą zabawy nie było przegranych. Każdy zawodnik otrzymał paczkę niespodzianek ufundowaną przez rowerkowych przyjaciół
i pamiątkowy dyplom.


Piękna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności jazdy na rowerze na torze przeszków i w Miasteczku Drogowym. Ze sponsorem tytularnym MetLife uczyły się pierwszej pomocy przedmedycznej, chrupiąc przy tym zdrowe owoce. Ćwiczyły pamięć przy grze memo i dawały upust swej kreatywności w rysowaniu.Do rodzinnego pikniku z ochotą dołączali się niedzielni spacerowicze, zachęceni piękną pogodą i wspaniałą atmosferą.


Źródło

Zobacz więcej
 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka