Polecamy MetLife Tour Kocham Rowerek w Kielcach

MetLife Tour Kocham Rowerek w Kielcach

ponad 9 lat temu

Blisko 300 małych rowerzystów postanowiło uczcić 31 maja 2015 roku obchody Dnia Dziecka w Kielcach.

Na Skwerze Szarych Szeregów ścigały się kolejno trójkami dzieci od 3 do 10 lat.  Zgodnie z ideą zabawy nie było przegranych. Każdy zawodnik otrzymał paczkę niespodzianek ufundowaną przez rowerkowych przyjaciół
i pamiątkowy dyplom.

Piękna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności jazdy na rowerze na torze przeszków i w Miasteczku Drogowym. Ze sponsorem tytularnym MetLife uczyły się pierwszej pomocy przedmedycznej, chrupiąc przy tym zdrowe owoce. Ćwiczyły pamięć przy grze memo i dawały upust swej kreatywności w rysowaniu.

Do rodzinnego pikniku z ochotą dołączali się niedzielni spacerowicze, zachęceni piękną pogodą i wspaniałą atmosferą.