Polecamy Projekt edukacyjny - Senso-Smyki

Projekt edukacyjny - Senso-Smyki

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Projekt Senso-Smyki powstał głównie z myślą o Maluszkach, żłobkach, Klubach Maluszka, młodszych grupach przedszkolnych – jednak do udziału autorki zapraszają wszystkich chętnych.

Czego możecie się spodziewać? Świetnej zabawy, integracji grupy, wspomagania prawidłowego rozwoju najmłodszych, stymulacji wszystkich zmysłów i dążenia do ich harmonijnej współpracy. Pomysłodawczyni projektu chcą pokazać, jak można pracować z dziećmi i wykorzystać przy tym stymulację wszystkich zmysłów. Zależy im na wzajemnej inspiracji, wymianie doświadczeń, otwarciu się na nowe - często „brudzące” działania, działanie bez schematów, innowacyjne.Celem projektu jest dostarczenie dzieciom żłobkowym i przedszkolnym, oraz ich wychowawcom i rodzicom narzędzi i inspiracji, które będą zachętą do wielozmysłowego poznawania i odkrywania świata oraz wpłyną na harmonijną pracę układu nerwowego dzieci poprzez odpowiednią stymulację zmysłów oraz będą sprzyjały rozwojowi mowy.

Autorki projektu: Anna Wiktor-Stępień i Agnieszka Bugajska

Pod patronatem