Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Teatrzyk w Sieci

Teatrzyk w Sieci

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Teatrzyk w Sieci to kolejny projekt krakowskiego Teatru Skrzat, działającego nieprzerwanie od 27 lat. Razem z profesjonalnym zespołem filmowym (operatorzy kamer, dźwiękowiec, oświetleniowiec i montażysta) przeniesiono przedstawienia teatralne na ekrany, na platformę internetową.

Pierwszą zrealizowaną, przez Teatr Skrzat, bajką są: Przygody Okruszka, a już od 29 października zapraszają na premierę kolejnego tytułu: Źródełko zdrowej wody. Jest to bohaterska wyprawa Jacusia, do tytułowego źródełka, po cudowną wodę dla chorej matki. Po drodze czeka go spotkanie, w iście „halloweenowej” scenerii, z Baba Jagą oraz uroczym przewodnikiem – Leśnym Duszkiem. Wszystko to okraszone jest autorską muzyką i wieloma wesołymi piosenkami. Do każdej wyprodukowanej bajki dołączone są kilkunastominutowe zabawy animacyjne oraz niepowtarzalne karty pracy. Już w grudniu ukaże się wyjątkowa, świąteczna bajka w zimowej scenerii i niezapomniane spotkanie ze świętym Mikołajem. Twórcy teatru serdecznie zapraszają wszystkie placówki przedszkolne i kulturalnooświatowe na stronę internetową vod.teatrskrzat.pl, gdzie można wypożyczać przedstawienia Teatru w atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

Pod patronatem

 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!