Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Gry podłogowe [reklama]

Gry podłogowe [reklama]

ponad 6 lat temu Gry podłogowe

Jak zachęcić i zmobilizować przedszkolaki do aktywności fizycznej? To obecnie dość często zadawane pytanie, ponieważ dzieci zapatrzone w smartfony i tablety nie bardzo mają ochotę robić cokolwiek innego.

Dawniej wystarczył kawałek kredy i każde dziecko potrafiło na chodniku wyczarować nową zabawę. Teraz ta sama gra może zagościć wewnątrz budynku w formie trwałej naklejki samoprzylepnej, co pozwala na wspólną zabawę niezależnie od pory roku i pogody!

Jedną z bardziej popularnych gier jest Gra w Klasy. W wersji przygotowanej przez Pracownię Dekoracji AKATJA, to nie tylko rozrywka – dzieci mogą się uczyć liczebników aż w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim!

Laminat antypoślizgowy gwarantuje długie i bezpieczne użytkowanie w przedszkolu i szkole. Gry podłogowe w formie naklejek to także ciekawa alternatywa do domu alergików – zamiast dywanu.


Podłogowa Gra w Klasy: zobacz

Zobacz również inne naklejki na podłogę: www.akatja.pl


Pracownia Dekoracji AKATJA

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!