Polecamy Gry podłogowe [reklama]

Gry podłogowe [reklama]

ponad 6 lat temu Gry podłogowe

Jak zachęcić i zmobilizować przedszkolaki do aktywności fizycznej? To obecnie dość często zadawane pytanie, ponieważ dzieci zapatrzone w smartfony i tablety nie bardzo mają ochotę robić cokolwiek innego.

Dawniej wystarczył kawałek kredy i każde dziecko potrafiło na chodniku wyczarować nową zabawę. Teraz ta sama gra może zagościć wewnątrz budynku w formie trwałej naklejki samoprzylepnej, co pozwala na wspólną zabawę niezależnie od pory roku i pogody!

Jedną z bardziej popularnych gier jest Gra w Klasy. W wersji przygotowanej przez Pracownię Dekoracji AKATJA, to nie tylko rozrywka – dzieci mogą się uczyć liczebników aż w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim!

Laminat antypoślizgowy gwarantuje długie i bezpieczne użytkowanie w przedszkolu i szkole. Gry podłogowe w formie naklejek to także ciekawa alternatywa do domu alergików – zamiast dywanu.

Podłogowa Gra w Klasy: zobacz