Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Dziękujemy pracownikom oświaty - NAUmobile

Dziękujemy pracownikom oświaty - NAUmobile

ponad 3 lat temu Polecamy

Nauczanie zdalne i hybrydowe, rotacyjne i tradycyjne, ciągły lęk przed zakażeniem, niepewność jutra i wyzwania technologiczne. Kończący się rok szkolny był dla pracowników oświaty wyjątkowo trudnym egzaminem, który świetnie zdali. Takie zaangażowanie i wysiłek zasługują na najwyższe uznanie. Jego wyrazem jest akcja  Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej “Dziękujemy pracownikom oświaty”.

Pamiętacie swoje pierwsze zdalne lekcje? Walka ze skype’m, zoomem, teamsami – tyle narzędzi trzeba było opanować. Minuty stracone na próbie udostępnienia pulpitu, godziny frustracji związanej z wpatrywaniem się w ciemny ekran, – bo znowu niemal nikt nie włączył kamerki. Bywało jednak inaczej, – kiedy na ekranie pojawiały się nie tylko znajome twarze, ale i demonstrowane dumnie psy, koty czy młodsze rodzeństwo. Eksperymenty chemiczne, zajęcia WF, działania matematyczne, prace domowe i klasówki – wszystko przeniesione do sieci. Do tego obawy, żeby Wasze relacje z uczniami i ich przyjaźnie nie zawiesiły się jak wiecznie przeciążony internet. W międzyczasie próbowaliście utrzymać w ryzach własne domy i pomóc swoim dzieciom, które też przecież próbowały się odnaleźć na zdalnych lekcjach.

 Wiele korzyści i jasne zasady

-  W NAU zawsze ceniliśmy nauczycieli. Uważamy, że jesteście cichymi bohaterami minionego roku szkolnego, który był wyjątkowym wyzwaniem. Zdecydowaliśmy się na akcję przynoszącą Wam realne, praktyczne wsparcie: roczny bezpłatny abonament telefoniczny w NAU Mobile. Mamy nadzieję, że w ten sposób odciążymy Wasze domowe budżety i damy możliwość nieograniczonego kontaktu z bliskimi – mówi Adam Rowicki, prezes NAU.

Akcja „Dziękujemy pracownikom oświaty” potrwa do końca czerwca 2021 roku. W tym czasie pracownicy oświaty mogą przenieść do NAU Mobile swój obecny numer lub zdecydować się na nowy. Jedyny koszt to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł płatna przy pierwszej fakturze. 

Dowiedz się więcej

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się