Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Ponad 550 małych kolarzy w Warszawie!

Ponad 550 małych kolarzy w Warszawie!

ponad 9 lat temu

Kolorowe koce, kosze z prowiantem, a przede wszystkim setki rowerków opanowały Kępę Potocką
w sobotę, 30 maja 2015 roku. MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 zawitał do stolicy. Wyścigi uroczyście otworzył zastępca burmistrza dzielnicy Żoliborz pan Grzegorz Hlebowicz.


Maluchy z głośnym dopingiem rodziców dzielnie przemierzały wyznaczoną trasę, starszaki podejmowały świadomą rywalizację o miejsce na podium. W zabawie jednak liczyły się przede wszystkim emocje sportowe
i zasady fair play, dlatego wszystkie dzieci otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy.Dzieci, które ukończyły wyścig lub czekały na swoją kolej mogły wziąć udział w konkursach i aktywnościach zorganizowanych przez partnerów wyścigów. W namiocie MetLife dzieci grały w memo, rysowały Snoopiego w bezpiecznych sytuacjach, uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.


W NC+ furczało koło fortuny i sypały się pamiątki z ulubionych programów telewizyjnych, a rekord konkursów ustanowiło stoisko Auto Żoliborz, na którym co 15 minut dzieci wygrywały gadżety od marki Opel i kolorowe zabawki.

W miasteczku drogowym nad poprawnością przejazdów przez cały czas trwania imprezy czuwała warszawska policja.


Dzieci chętnie malowały buźki na stoisku Palmolive-Colgate, podczas gdy dorośli planowali wakacje z Coral Travel Wezyr Holidays i Jaworzyna Tour. Nowością był też Kangurek, maskotka Szkoły Językowej Helen Doron, z którym dzieci chętnie się fotografowały. Ponadto dużą atrakcją dla dzieci był dmuchany zamek, trampolina i przejażdżki na kucykach. Wszyscy uczestnicy otrzymali darmową watę cukrową.


To był prawdziwie rodzinny piknik, w jednym z wyścigów wystartowali bowiem trzej bracia!

Pani Katarzyna, która przyszła na imprezę z pięcioletnim Przemkiem, była już na wyścigach w zeszłym roku. Teraz zaprosiła do udziału swoją siostrę z dziećmi i koleżanki z pracy. – Za rok z pewnością będzie nas jeszcze więcej – obiecuje.

Zatem do zobaczenia za rok!

Zobacz więcej
 


Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate, Województwo Lubelskie
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Organizacyjny: Dzielnica Żoliborz
Partner Wspierający: Soniqa, Helen Doron, Jaworzyna Tour, Auto Żoliborz, Coral Travel Wezyr Holidays
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo, Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik, Felamela, Formy Kolory
Patroni Medialni: Nasze Miasto, TVN Meteo Active, MiniMini+, teleToon+, Radiobajka, Gaga, Miasto Dzieci, babyonline, Sportowa Rodzina, Qlturka.pl, Ego dziecka, KidsZone, Radio Zet Gold orazKomentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!