Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Centrum Akson

Centrum Akson

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Kto nie lubi się bawić ? A co powiecie na naukę przez zabawę? 
Takie motto towarzyszy od samego początku krakowskiemu producentowi zabawek edukacyjnych i pomocy dydaktycznych, czyli Centrum Akson.

To właśnie Centrum Akson od wielu lat produkuje  dla Was profesjonalne chusty, spadochrony, maty i tunele animacyjne, poduszki- niskie pufki z ekoskóry łatwe do dezynfekcji, kostki edukacyjne, woreczki gimnastyczne, skakanki, liny do przeciągania, piłeczki do suchych basenów, magiczne piłki balonowe i wiele innych. Marka Akson to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Teraz macie okazję wypróbować ich produktów zupełnie za darmo! Co wystarczy zrobić ? Zgłosić się do kolejnej edycji ich słynnego programu - Ambasadorzy Marki Akson który startuje już 1 Marca! 

Celem Programu jest wyłonienie w procesie rekrutacji Ambasadorów Marki, którzy prezentować będą w swoim środowisku korzyści płynące z używania produktów marki Centrum Akson. Działania Ambasadorów służyć mają budowie świadomości marki Centrum Akson wśród animatorów, nauczycieli i innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. Przedmiotem Programu jest udział Ambasadorów w promowaniu marki Centrum Akson, w tym w szczególności poprzez recenzowanie otrzymanych produktów i aktywność w swoich social mediach na rzecz Centrum Akson.

Jeśli jesteś:

- Animatorem czasu wolnego, 

- Animatorem dziecięcym,

- Facepaitiner'em,

- Wodzirejem / DJ-em,

- Nauczycielem,

- terapeutą (integracji sensorycznej, rehabilitantem),

- blogerem/ prowadzisz blog paretnigowy,

- youtuberem,

- studentem pedagogiki,

- studentem psychologii dziecięcej, 

- pracownikiem domu kultury, świetlicy, osiedlowego klubu młodzieżowego itp.,

- osobą pracującą metoądami Montessori

- osobą pracująca z osobami z autyzmem

- osobą organizująca eventy dla dużej liczby dzieci lub dzieci i rodziców.

 

To wyzwanie jest DLA CIEBIE!

 

Dowiedz się więcej

 

 

Pod patronatem

 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się