Polecamy Nauka przez zabawę – edukacyjna przygoda w Zatorlandzie!

Nauka przez zabawę – edukacyjna przygoda w Zatorlandzie!

ponad 2 lat temu Polecamy

Nauka przez zabawę – edukacyjna przygoda w Zatorlandzie!

Jak rozbudzić u dzieci chęć poznawania świata, kreatywność i pasje badawcze? Ucząc przez zabawę! Idealnym miejscem do tego będzie Park Rozrywki Zatorland, gdzie wiedza przeplata się z przygodą i rozrywką! W trzech parkach tematycznych uczniowie mogą stanąć oko w oko z ponad 100 ruchomymi dinozaurami, przyjrzeć się gigantycznym owadom oraz przenieść się w czasy antycznej Grecji. Po solidnej dawce wiedzy czeka na nich szaleństwo w Lunaparku i ponad 60 atrakcji!

Park Rozrywki Zatorland to wiele możliwości zaangażowania uczniów w naukę i zabawę. 3 obszary tematyczne – Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów i Park Mitologii – sprawiają, że jest to miejsce, w którym można zorganizować ciekawą lekcję dla dzieci z różnych grup wiekowych.

Nowy sezon, nowe atrakcje

Nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym gościom jeszcze więcej rozrywki i zabawy. W tym roku przygotowaliśmy aż kilkanaście nowych atrakcji, w tym m.in. strefę Akropolis w Parku Mitologii, w której dorośli mogą odpocząć i zrelaksować się podczas gdy dzieci będą szaleć w parkach linowych. Teraz każde dziecko będzie mogło poczuć się w nich jak grecki heros – przygotowaliśmy trzeci park linowy, bezpieczny dla maluszków. Wysoką dawkę adrenaliny dostarczy wieża Zeus Swing Tower. W Parku Ruchomych Dinozaurów, oprócz nowych gadów, czeka kolejna niespodzianka – Plac Zabaw “Koparkowo”. Koparki, wózki, piasek – mali budowniczy znajdą tam wszystko, co jest potrzebne do zabawy. Do Parku Owadów przyleciały nowe okazy, a także wjechał nowy RobalCoaster, który spodoba się wszystkim fanom szybkiej jazdy. Kolejna przygoda czeka w Domu Szalonego Naukowca.

Zaplanuj wycieczkę do przygody!

Park Rozrywki Zatorland to idealne miejsce na przeprowadzenie angażującej lekcji dla najmłodszych i nieco starszych podopiecznych. Mamy 13 lat doświadczenia w organizowaniu wycieczek dla grup szkolnych i przedszkolnych. W naszym Parku uczniowie przemierzając ścieżki edukacyjne mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat dinozaurów, paleontologii i historii geologicznej ziemi oraz budowy owadów. Rejs po malowniczym stawie w Parku Mitologii przybliży im czasy starożytnej Grecji, antycznych mitów i wierzeń. Kończąc wycieczkę w Lunaparku, dzieci będą mogły skorzystać z kilkudziesięciu atrakcji zapewniających świetną zabawę.

Karta stałego klienta dla nauczycieli

Z myślą o odwiedzających Park Rozrywki Zatorland nauczycielach i opiekunach stworzyliśmy wyjątkową możliwość otwartego dostępu do zasobów Parków – Kartę Nauczyciela i Opiekuna Grup. Karta uprawnia jej właściciela wraz z osobą towarzyszącą do wielokrotnego, nieodpłatnego wstępu na teren Parku Zatorland.

Karta jest ważna przez cały sezon, począwszy od pierwszej wizyty nauczyciela lub opiekuna z grupą zorganizowaną.

Wejdź na zatorland.pl/cennik-dla-grup-zorganizowanych i zaplanuj niezapomnianą lekcję dla swoich uczniów!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

napisz: rezerwacje@zatorland.pl

lub zadzwoń: 601 858 851