Polecamy MetLife Tour Kocham Rowerek

MetLife Tour Kocham Rowerek

ponad 9 lat temu

Ponad 200 dzieci uczciło otwarcie tegorocznych wyścigów rowerkowych stawiając się 16 maja 2015 roku na starcie przy ul. Pużaka w Opolu.

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła wszystkim, którzy postanowili sobotni czas spędzić aktywnie na świeżym powietrzu.

Zawody rozpoczęły 3-latki, które z uśmiechem na ustach przyjmowały każde miejsce na podium. Starsze dzieci odważnie rozwijały prędkość i walczyły o zwycięstwo,
ale w zabawie na wszystkich czekały miłe niespodzianki.

Oprócz wyścigów organizatorzy i partnerzy przygotowali mnóstwo aktywności, zabaw i konkursów dla uczestników pikniku.
W namiocie Sponsora Tytularnego MetLife można było wygrać tablet. Wystarczyło wypełnić ankietę i mieć odrobinę szczęścia
w losowaniu. Dzieci chętnie ćwiczyły pamięć przy multimedialnej grze memo, rysowały maskotkę Snoopy, a także uczyły swoich rodziców jak udzielać pierwszej pomocy. Na stoisku Colgate maluchy chętnie wystawiały buzie do malowania, a potem fotografowały się na tle Rybki MiniMini+. W namiocie NC+ co godzinę ruszało koło fortuny i nagrodom nie było końca.

Przy wsparciu opolskiej policji i straży miejskiej w miasteczku drogowym młodzi kolarze poznawali zasady zachowania w ruchu drogowym i mogli od razu przetestować swoje umiejętności pod czujnym okiem fachowców.

Amatorzy jedzenia na świeżym powietrzu nie mogli narzekać. Lody, gofry, kukurydza, kawa, wata cukrowa, popcorn... To były bardzo smaczne wyścigi rowerkowe w Opolu :)

To były drugie wyścigi rowerkowe w Opolu. Organizatorzy dziękują za wspaniałe przyjęcie, z pewnością wrócą do Was za rok.

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski
Sponsor Tytularny: MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A.
Partnerzy Główni: Palmolive, Colgate
Akcję Zasila: Grupa Energa
Partner Wspierający: Soniqa
Fundatorzy Nagród: MetLife, Endo, Wader, Ameet, Dr Gerard, Jupik