Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zu&Berry

Zu&Berry

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Zu&Berry to seria kart kreatywnych i gier dla dzieci już od narodzin do ok. 6. roku życia, polecana przez psychologów do wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka. Serii Zu&Berry, firmowanej przez dwa sympatyczne zwierzaki: alpakę Berry i surykatkę Zu, przyświeca głęboka wiara w to, że zdobywanie wiedzy i odkrywanie świata jest wielką i piękną przygodą, a dzięki nauce, wyobraźni i budowaniu relacji każdy z nas może zmieniać świat na lepsze. W ofercie znajdują się produkty dla dzieci w każdym wieku: karty kontrastowe dla niemowląt, układanki dla roczniaków, domino dla dwulatków czy literkowy zawrót głowy oraz gry na pamięć i spostrzegawczość dla przedszkolaków.

Cena: od 9,90 zł
Wiek: 0-6 lat
Oprawa: miękkie pochewki oraz twarde pudełka typu wieczko/denko

Wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków 

Kup publikację

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka