Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Święta Misia Tulisia

Święta Misia Tulisia

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Misia Tulisia kochają dzieci i rodzice w 30 krajach. W Polsce, dzięki Amberkowi, zaprzyjaźniliśmy się z wielkim misiem o wielkim sercu – i już ukazało się siedem tomów kultowej serii, uznanej za współczesną klasykę.

Z Tulisiem dzieci znajdują najpiękniejsze przytulenie w ramionach mamy. Martwią się z nim, jak coś przeskrobią. Bawią się w chowanego, cieszą z wiosny. I oczywiście odkrywają cudowność Bożego Narodzenia. Oto kolejne wydanie Świąt Misia Tulisia, który, zachwycony i przejęty wybiega na poszukiwanie świątecznych przytuleń. Razem z przyjaciółmi przeżyje tak wspaniałe, niezwykle przygody, jakie każde dziecko mogłoby sobie wymarzyć. Niech nas wszystkich otuli po Tulisiowemu magia radosnych świątecznych zabaw!

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się