Polecamy Elemele słówka

Elemele słówka

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Elemele słówka to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych.

Gracze dobierają karty, zbierają litery i układają z nich wyrazy na planszy. Gracz, który pierwszy ułoży trzy słowa, krzyczy: Elemele! – i wygrywa. Grę można na różne sposoby modyfi kować. Dla urozmaicenia wybieramy wariant szybki lub ambitny – albo tworzymy własne wersje rozgrywki. Możliwości jest mnóstwo! Fantastycznym dodatkiem do gry jest książka edukacyjna z ćwiczeniami, dzięki którym dziecko utrwala znajomość liter i tworzenie wyrazów oraz rozwija słownictwo. Zawartość pudełka: książka edukacyjna z ćwiczeniami i zasadami gry, 4 dwustronne plansze – na każdej z nich 10 wyrazów, 36 kart z poleceniami do gry, 140 kartoników z literami. Warianty gry: Szybki: przed rozpoczęciem gry każdy z uczestników losuje trzy litery, a potem na podstawie poleceń na kartach dobiera kolejne. Ambitny: przed rozgrywką każdy gracz wybiera ze swojej planszy jedno słowo, które musi ułożyć, żeby zwyciężyć – pozostałe dwa wyrazy są dowolne.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem