Polecamy Metoda projektu – edukacja przedszkolna

Metoda projektu – edukacja przedszkolna

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Program "Metoda projektu w edukacji przedszkolnej" zapoznaje uczniów ztematyką związaną z ich najbliższym otoczeniem.

Dzieci poznają świat jedzenia i zawartych w nim witamin. Dzięki filmom i interakcjom zawartym w planszach interaktywnych zdobędą wiedzę na temat wpływu zdrowego odżywiania na ich organizm. Drugim ważnym tematem poruszanym w programie Metody Projektu jest rodzina. Co łączy członków rodziny poza więzami krwi? Przedszkolaki zdobędą te i inne odpowiedzi na nurtujące pytania. Kolejnym tematem przewodnim Metody Projektu jest ubiór. Dzieci nie tylko zgłębią to interesujące zagadnienie, ale również przećwiczą język angielski i słówka w zakresie mody. Ostatni, czwarty temat pierwszej części Metody Projektu to teatr. Kim są aktorzy, co robią i jak przygotowują się do roli? Jak zachować się w teatrze? Plansze interaktywne, a w nich ciekawe wywiady zaktorami i interakcje oraz karty pracy przybliżą uczniom magiczny świat sceny teatralnej.

Produkt mieści w sobie 2 typy materiałów:

1. Plansze interaktywne, zawierające różne typy interakcji (krzyżówki, połącz w pary, itd.).

• 4 tematy wiodące – związane z obudową dydaktyczną,
  • 20 interakcji – różnorodnych ćwiczeń wspierających naukę i zapamiętywanie,
  • 12 filmów edukacyjnych – wprowadzających w tematy wiodące.
  • 4 ćwiczenia do nauki języka angielskiego.

2. Obudowę dydaktyczną:

• 10 kart pracy dla uczniów,