Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Pogoda dla puchaczy. Zima

Pogoda dla puchaczy. Zima

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Małe puchacze Bubisia, Bubuś i Bubel ruszają w świat, by każdy z nich znalazł własny kawałek lasu. A że w życiu ptaków pogoda odgrywa ważną rolę, dzięki nim mali czytelnicy poznają to, co dla zimy charakterystyczne: śnieg i lód. Dowiedzą się, w jaki sposób mróz artysta maluje na szybach. I dlaczego zwierzęta zapadają w sen zimowy. O prognozowaniu pogody dzieci uzyskają więcej informacji, dzięki wyjaśnieniom popularnego prezentera pogody - Bartka Jędrzejaka.

Młody puchacz Bubbo usłyszał głos natury i zamieszkał na Bubbowych Mokradłach. Zbliża się zima, a jego sympatyczne rodzeństwo - Bubisia, Bubuś i Bubel - nadal szuka dla siebie domu. Będziemy śledzić ich niesamowite przygody i przyglądać się, jak odkrywają świat. A ten, osnuty bielą, zmienia się nie do poznania. Pierwsze spotkanie ze śnieżnym puchem i błyszczącym lodem, pierwsze próby uprawiania sportów zimowych… czasami całkiem mimo woli. Choć młode puchacze o zimowych dyscyplinach słyszały dotąd tylko w ptasim radiu, wkrótce poznają je znacznie lepiej i przekonają się, jaka to niezwykła zabawa!  Uważnych czytelników z tajnikami zimowej pogody poprzez komentarze i filmy, do których kieruje książka (szukajcie ukrytych kodów umożliwiających ich obejrzenie!) zapozna popularny prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Autorzy: Bartek Jędrzejak, Marcin Kozioł
Liczba stron: 72
Cena: 24,90 zł
 

Kup książkę
 

Pod patronatem 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka