Polecamy Disney Uczy. Oceany. Książka odkrywcy

Disney Uczy. Oceany. Książka odkrywcy

ponad 7 lat temu Książka odkrywcy

Wyjątkowa propozycja dla najmłodszych pasjonatów świata oceanów.

Książka pełna jest wspaniałych zdjęć, kolorowych ilustracji i infografik, dzięki którym dzieci będą mogły przyjrzeć się z bliska podwodnemu światu – od wypełnionej słońcem rafy koralowej po najciemniejsze głębiny. Poznają tajemnice morskich zwierząt i inne zjawiska związane z życiem w oceanach. Po co ośmiornica udaje flądrę? Czy ukwiał to kwiat, czy zwierzę? Czym jest echolokacja? Odpowiedzi na te i inne pytania ciekawe świata przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym znajdą w książce „Oceany. Książka odkrywcy”.

Wydawnictwo AMEET

Dowiedz się wiecej