Polecamy Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne

Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne

ponad 2 lat temu Pod patronatem

Proste historyjki o zwierzętach, które zajadają swoje przysmaki. Coś im się przykleja do zębów, coś kręci w nosie, jak mogą sobie pomóc? Trzeba trenować buzie i języki!

W czasie oglądania obrazków i słuchania historyjek dzieci i dorośli będą mieli okazję gryźć, żuć, kląskać, mlaskać i oblizywać swoje buzie. Te pozornie błahe czynności mają podstawowy wpływ zarówno na rozwój mowy, jak i kształtujący się zgryz dziecka, a jedzenie to pierwszy trening logopedyczny. Jeśli chcecie wspierać rozwój mowy dzieci i przy okazji doskonale się razem bawić - ta książka jest właśnie dla Was.

Wydawnictwo Mamania

Kup książkę