Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Tańcobajki. Smoki, Damy i Rycerze

Tańcobajki. Smoki, Damy i Rycerze

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Audiobook Tańcobajki. Smoki, Damy i Rycerze to historia wyprawy Dzielnego Rycerza Wiktora oraz Dzielnej Księżniczki Doroty na polowanie, w celu schwytania okrutnego Smoka.

Początkowo dzieci są pełne odwagi i zapału, z ogromną determinacją szykują się do starcia ze Smokiem… jednak, przeżywając kolejne przygody, doznają zwątpienia, a nawet strachu… Jaki będzie koniec tej historii? Smoki, Damy i Rycerze to opowieść o tym, że życie można przeżyć bez lęku, przemocy i uleganiu konwenansom, że warto zaufać swojemu sercu i po prostu być sobą. To również afirmacja życia, zaproszenie do odkrywania i rozwijania swoich talentów. Na płycie, poza ciekawą narracją, usłyszymy dynamiczne i radosne piosenki (oraz ich wersje instrumentalne).

 

Dowiedz się więcej

 

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!