Polecamy Jezioro łabędzie

Jezioro łabędzie

ponad 6 lat temu Pod patronatem

„Jezioro łabędzie” – bestseller serii Bajki Baletowe - doczekało się drugiego wydania!

Książka omawia najpopularniejszy balet do muzyki Piorta Czajkowskiego - o księciu Zygfrydzie, Odetcie, Odylii i złym czarnoksiężniku Rotbarcie. Przedstawienie od 140 lat budzi wielkie emocje. Poznanie tej baśni ułatwi młodym czytelnikom śledzić losy bohaterów na prawdziwej scenie. Gawęda, słowniczek baletowy i tablice edukacyjne wprowadzają w zagadnienia związane z tańcem i teatrem. Patronem serii Bajki Baletowe jest Teatr Wielki – Opera Narodowa Polski Balet Narodowy.

Studio Blok
Cena: 38,90 zł