Polecamy Kotki, koty, kocury

Kotki, koty, kocury

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Debiut Lorny Scobie to pozycja dla wszystkich (małych i dużych) miłośników kotów i oryginalnych ilustracji.

Kotki, koty, kocury to wydany w dziewięciu krajach wesoły przegląd kotów wszystkich rozmiarów i kolorów – rudych, czarnych, grubych, chudych... a nawet wielkich i pręgowanych! Jeśli uwielbia się koty, czy można mieć ich za dużo? Odpowiedź może brzmieć – tak, jeśli to naprawdę duże koty… i z wielkimi zębami! Publikacja łączy niezwykle oryginalny pomysł i unikatowe, nowoczesne rysunki. Rozwija wyobraźnię plastyczną, spostrzegawczość, a także uczy abstrakcyjnego myślenia. A już niedługo planowana jest następna książka autorki, tym razem o królikach.

Autor: Lorna Scobie
Cena: 32,80 zł