Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Polska. Na tropie historii

Publikacja to wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju.

Pozwala wprowadzić najmłodszych do fascynującego świata historii, przedstawionego w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Zakres historyczny obejmuje czasy od panowania dynastii Piastów do życia w PRL-u. Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania, czytelnik pozna odpowiedzi na te pytania, angażując podczas korzystania z książki, zmysł wzroku i słuchu. Polska. Na tropie historii wyróżnia się barwnymi, panoramicznymi ilustracjami, które pobudzą wyobraźnię, rozwiną spostrzegawczość najmłodszych i zachęcą do zagłębienia się w świat historycznych opowieści. Duży format ułatwi wędrówkę przez kolejne okresy oraz umożliwi korzystanie z książki wspólnie z rówieśnikami, rodzeństwem, a nawet całą rodziną!

Autor: Sebastian Adamkiewicz
lustratorka: Zuza Wollny
Liczba stron: 32

Kapitan Nauka
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!