Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Polska. Na tropie historii

Polska. Na tropie historii

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Publikacja to wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju.

Pozwala wprowadzić najmłodszych do fascynującego świata historii, przedstawionego w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Zakres historyczny obejmuje czasy od panowania dynastii Piastów do życia w PRL-u. Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania, czytelnik pozna odpowiedzi na te pytania, angażując podczas korzystania z książki, zmysł wzroku i słuchu. Polska. Na tropie historii wyróżnia się barwnymi, panoramicznymi ilustracjami, które pobudzą wyobraźnię, rozwiną spostrzegawczość najmłodszych i zachęcą do zagłębienia się w świat historycznych opowieści. Duży format ułatwi wędrówkę przez kolejne okresy oraz umożliwi korzystanie z książki wspólnie z rówieśnikami, rodzeństwem, a nawet całą rodziną!

Autor: Sebastian Adamkiewicz
lustratorka: Zuza Wollny
Liczba stron: 32

Kapitan Nauka
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się