Polecamy Marzenie Zuzi

Marzenie Zuzi

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie serię książek o przygodach Zuzi!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała Zuzia i kolejny ranek przywitała już jako pani Zuzanna…W końcu nadeszły piąte urodziny tytułowej bohaterki, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza, gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii. Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją... spełnionym marzeniem! Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce?

Autorka: Anna Potyra

Wydawnictwo Skrzat