Polecamy Kto zgubił Kapelusz?

Kto zgubił Kapelusz?

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Pewnego dnia Zając znajduje w pobliżu swojej nory piękny kapelusz w haftowane marchewki.

Bezskutecznie szuka właściciela, aż wreszcie dochodzi do wniosku, że to Wiatr-Hulaka musiał przywiać go z drugiej strony Zielonookiej Rzeki. Myśl o tym, że komuś jest przykro z powodu utraty kapelusza nie daje jednak Zającowi spokoju. Choć jest z natury lękliwy, decyduje się przepłynąć przez rzekę do tajemniczego Bukowego Lasu. Czy wyprawa zakończy się sukcesem? A może przez swe dobre serce Zając narazi się na niebezpieczeństwo?

Kto zgubił Kapelusz? to ciekawa, ilustrowana bajka o empatii, przełamywaniu stereotypów i o tym, że warto jeść marchewki.

Wydawnictwo BIS
Autorka: Aleksandra Struska-Musiał