Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Mądrowskazy

Mądrowskazy

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Dziesiąta płyta zespołu Mała Orkiestra Dni Naszych, zawierająca 14 piosenek dla dzieci (starsze przedszkole i szkoła podstawowa) o charakterze edukacyjno-profilaktycznym, bezpośrednio nawiązująca do starszych wydawnictw zespołu.

Piosenki te mają za zadanie przybliżenie dzieciom postaw prospołecznych oraz definiują adekwatnym, ściśle dostosowanym do wieku odbiorców językiem pojęcia: wolność, tolerancja, obowiązkowość, odporność na wirusy. Jerzy Kobyliński, autor wszystkich piosenek, podejmuje także ważkie i niełatwe tematy: świadomość swojego ciała i jego ochrona, wpływ reklam na nasze życie, czy radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych. Lekkość
i delikatność warstwy tekstowej oraz brak odnośników do jakiejkolwiek ideologii sprawiają, że piosenki mają charakter bardzo uniwersalny i mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do dyskusji podczas zajęć w przedszkolach i szkołach.

Wydawca i dystrybutor: Strefa Sztuk Rozmaitych

 

Kup publikację

 

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!