Polecamy Wilk, który się zgubił

Wilk, który się zgubił

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Wiluś jest silny i niezależny, jak każdy dorosły wilk. Wcale nie potrzebuje pomocy swojej rodziny i przyjaciół – cokolwiek by się nie działo, poradzi sobie ZUPEŁNIE SAM. Jednakże, kiedy gubi się w śniegu w chłodną arktyczną noc, uświadamia sobie, że czasami każdy potrzebuje pomocy swoich bliskich.

Najnowsze opowiadanie duetu: Rachel Bright i Jim Field, autorów bestsellerowych książek dla dzieci (Mysz, która chciała być lwem i Koala, który się trzymał)! Tym razem wracają z idealną historią na zimowe wieczory! Ta opowieść przeniesie czytelników do zimowego świata, gdzie tęczowa zorza iskrzy się wśród gwiazd. Można tam spotkać niezwykłych mieszkańców – lisa arktycznego, morsa i łosia, którzy zawsze gotowi są wesprzeć każdego w potrzebie. Bo jak się okazuję, czasem warto dać sobie po prostu pomóc.

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autor: Rachel Bright