Polecamy Zadania do ścierania

Zadania do ścierania

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Książka z serii 44 Koty. Zadania do ścierania to nie lada gratka dla najmłodszych fanów niekończącej się zabawy.

Wewnątrz publikacji dziecko znajdzie ciekawe zadania, mnóstwo labiryntów, łamigłówek i wiele innych aktywności. Dzięki zmywalnemu flamastrowi, nasze pociechy będą mogły wielokrotnie ćwiczyć i rozwijać zdolności manualne oraz kreatywnego myślenia w towarzystwie kociej drużyny. W serii książek Zadania do ścierania dostępne są publikacje z bohaterami bajek: Świnka Peppa, Psi Patrol oraz laleczkami L.O.L. Surprise!.

Wydawca Media Service Zawada

Pod patronatem