Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nauka pisania z bohaterami filmu Toy Story 4

Nauka pisania z bohaterami filmu Toy Story 4

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Książki edukacyjne, które powstały w ramach programu Disney Uczy, to sprawdzony i skuteczny pomysł na naukę przez zabawę.

W skład najnowszej propozycji wchodzą trzy tytuły, w których bohaterowie nowego hitu filmowego – Toy Story 4 towarzyszą dzieciom w nauce pisania. Czterolatki poznają litery alfabetu, uczą się je rozpoznawać i przygotowują się do nauki pisania, ćwicząc kreślenie po śladzie. Pięciolatki uczą się odróżniać wielkie i małe litery, doskonalą sprawność manualną, podejmując próby pisania liter w liniaturze. Propozycja dla sześciolatków utrwala zdobyte umiejętności, zapoznaje dzieci z budową wyrazów i poszerza ich słownictwo. Do książek dołączone są naklejki, które sprawiają, że dzieci chętnie angażują się w wykonywanie zadań.

 

 

Wydawnictwo AMEET

Dowiedz się więcej

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka