Polecamy Na lotnisku w Zwierzaczkowie

Na lotnisku w Zwierzaczkowie

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Najnowszy tom bestsellerowej serii Dzień w Zwierzaczkowie, tłumaczonej na 16 języków, od Wydawnictwa Amber. Każda książka z serii prezentuje dzieciom inny zawód i miejsce z nim związane, opowiadając przy tym wciągającą i zabawną opowieść.

W trzeciej książeczce z serii rodzina Koali wybiera się na wakacje do Koala Lumpur. Wyprawa Koali staje się świetnym pretekstem do zaprezentowania lotniska i wszystkiego, co związane z podróżą samolotem. Pokazuje między innymi, na czym polega odprawa, co się dzieje z bagażami na karuzeli, jak wygląda hala odlotów czy kabina pilota. Tę wypełnioną pięknymi i zabawnymi ilustracjami historię można dodatkowo wykorzystać do przygotowania dziecka do pierwszej podróży samolotem. W zabawny i przystępny dla najmłodszych sposób pokazuje na przykładzie rodziny Koali, czego można się spodziewać na lotnisku i w trakcie całej podróży samolotem.

Autor: Sharon Rentta
Cena: 32,80 zł