Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Bolek i Lolek zwiedzają Polskę

Czy wiesz ile krasnoludków kryje się we Wrocławiu? Czy na Czartowym Polu straszy? Ile soli jest jeszcze w kopalni w Wieliczce? Kim są stolemy? Gdzie się znajduje najstarsze drzewo w Polsce? No i gdzie podział się ten Smok Wawelski?

Odpowiedzi na te pytania – i wiele innych – znajdą czytelnicy książki „Bolek i Lolek zwiedzają Polskę”. Nowe historie o ulubionych bohaterach zostały spisane przez Zuzannę Kiełbasińską i przepięknie zilustrowane przez Annę Nowacką. Razem bracia poznają nie tylko największe miasta w Polsce, jak Warszawa, Kraków, Poznań i Lublin, ale również takie miejsca jak Gryfino, Wdzydze Kiszewskie, Kruszyniany czy Ostrów Wielkopolski. Nie zabraknie też turystycznych klasyków, jak Bałtyk czy Bieszczady. A to wszystko okraszone mnóstwem fascynujących ciekawostek o polskich tradycjach, zabytkach, lokalnej kulturze i legendach. Na każdej stronie książki znajdują się też ukryte zagadki!

Wydawnictwo: Znak emotikon

Kup książkę


Zobacz również:
Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku 4–6 lat na podstawie książki „Bolek i Lolek zwiedzają Polskę” pobierz bezpłatnie


 

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz