Polecamy Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem

ponad 6 lat temu Disney Uczy

„Poznaję litery” to doskonały sposób, żeby zaznajomić przedszkolaki z alfabetem i wzbogacić ich słownictwo.

Zestaw składa się z dwudziestu czterech dwustronnych kart oraz książki z naklejkami. Podczas zabawy dzieci poznają alfabet, zmiękczenia i dwuznaki, uczą się także rozróżniać małe i wielkie litery. W dołączonej do zestawu książce, rodzic znajdzie propozycje zabaw z wykorzystaniem kart i naklejek, które zachęcą małego ucznia do ćwiczeń, a także pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Pomysły z książki mogą być także inspiracją do poszukiwania własnych scenariuszy na zajęcia edukacyjne.

Wydawnictwo AMEET

Dowiedz się wiecej