Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Dinozaury kontra ludzie

Dinozaury kontra ludzie

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Dinozaury - istoty tajemnicze, których nie można spotkać w rzeczywistym świecie - rozpalają wyobraźnię nie tylko twórców filmowych i pisarzy, ale i dzieci.

Autor zabiera czytelników w daleką przeszłość i pokazuje dwa zwaśnione plemiona - dinozaurów i ludzi. Nikt nie zna przyczyny konfliktu i nie wie dlaczego dinozaury i ludzie nie mogą bawić się razem. Dopiero młody dinozaur i jaskiniowa dziewczynka przerywają ten mur niechęci swoją przyjaźnią. Wśród wielu niebezpiecznych przygód, dinozaury i ludzie w obliczu zagrożenia połączą siły i będą już razem. Dinozaury kontra ludzie to ciekawie rymowana oraz zabawnie ilustrowana książka przygodowa o przyjaźni i akceptacji odmienności. 

 

Autor: Matt Robertson
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka