Polecamy Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Elementarz i Ćwiczenia

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Elementarz i Ćwiczenia

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Elementarz i Ćwiczenia to znakomity zestaw pomocny w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dzięki niemu nauka czytania i pisania może być wyjątkową przygodą!

Podczas zabawy książkami dzieci poznają litery alfabetu od A do Z oraz ich występowanie w wyrazach. A ponieważ trening czyni mistrza, na stronach Ćwiczeń poświęconych kolejnym literom mały uczeń może samodzielnie zapisać je w liniaturach. Te i inne zadania utrwalają znajomość alfabetu, umiejętność dzielenia na sylaby, a także wspomagają rozwój sprawności manualnej. W nauce towarzyszą dzieciom urocze postacie ze świata Disneya, a zabawne teksty pomagają doskonalić sztukę czytania.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem