Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Koala i Mysz

Koala i Mysz

ponad 7 lat temu Pod patronatem

Wyjątkowe opowiadania z pięknymi ilustracjami uznanego ilustratora Jima Fielda, autora m.in. serii „Królik i Misia”. Tym razem autor przygotował dwie niezwykłe książki (tzw. picturebooki), które przeniosą dzieci w barwny świat sawanny.

Wraz z małą Myszką i Koalą dowiedzą się, że prawdziwa siła wcale nie musi tkwić w rozmiarze, a strach ma tylko wielkie oczy! Te książki to nie tylko doskonałe ilustracje, ale również pełen humoru tekst, w którym kryje się ważna lekcja odwagi dla wszystkich maluchów! „Koala, który się trzymał” - przezabawna historia o Koali, który niechętnie schodzi ze swojego drzewa. Gdy jednak okoliczności niespodziewanie zmuszają go do opuszczenia ulubionego miejsca, okazuje się, że świat nie jest aż tak straszny. „Mysz, która chciała być lwem” - to historia małej Myszy, która najbardziej na świecie chciałaby, aby inni zwracali na nią uwagi. Postanawia więc przełamać swój strach i zapytać o radę... wielkiego i groźnego lwa!

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autorka:
Rachel Bright
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 29,90 zł

Kup książkę

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka