Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy ​​​​​​​Domowa terapia niedowidzenia

​​​​​​​Domowa terapia niedowidzenia

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Książka Domowa terapia niedowidzenia to spójny przewodnik opisujący ćwiczenia, które można zastosować podczas pracy z dzieckiem w domu. Napisana językiem zrozumiałym dla rodzica, zawiera 59 ćwiczeń i ich modyfikacji, które będą wspierać terapię niedowidzenia dzieci.

W trakcie zmagań z niedowidzeniem czas nie jest sprzymierzeńcem. Należy jak najszybciej i jak najdokładniej zdiagnozować dziecko, usunąć przeszkody, wprowadzić korekcję widzenia, zasłanianie i ćwiczenia. Publikacja pomoże wprowadzić terapię domową, przyśpieszyć proces terapeutyczny, a także urozmaicić zajęcia. Pozycja zawiera część teoretyczną, która omawia najważniejsze tematy, między innymi, co to jest niedowidzenie, jakie są jego objawy, przyczyny, kroki w leczeniu niedowidzenia, a także wyjaśnia, dlaczego samo zasłanianie nie wystarczy. Druga część to praktyczny poradnik zawierający gotowe sekwencje ćwiczeń: jednoocznych; odtłumiających; budujących widzenie obuoczne.

Autorka: Barbara Pakuła
Liczba stron: 90
Oprawa: miękka

Cena: 49 zł

Wydawnictwo Ćwiczę oko

Kup książkę

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka