Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Warsztaty, po których świat już nie jest taki sam

Warsztaty, po których świat już nie jest taki sam

ponad 9 lat temu

- Nieeee! – krzyczą Przedszkolaki, zapytane, czy smoki istnieją.

Pokazuję im zdjęcia, które zrobiłem w trakcie wyprawy przez dżunglę Borneo. Dzieci poznają Drako, który… jest prawdziwym smokiem! To latająca jaszczurka, z kolcami i łuskiami. Co prawda dość mała, ale spełnia wszystkie kryteria bycia smokiem. Dzieci poznają także „znajomych” Drako mieszkających z nim w dżungli. Na przykład Orangutana, któremu grozi wyginięcie. W efekcie, dzieci uczą się, czym jest ekologia i jak same mogą żyć w zgodzie z naturą.

Świat nigdy już nie jest taki sam po moich Warsztatach. Wykorzystuję wyłącznie własne zdjęcia, etniczną muzykę, stroje i przedmioty przywiezione przeze mnie z całego świata. Dzieci zdobywają wiedzę o miejscach, kulturach i zjawiskach, rozbudzając w sobie eksplorerską pasję i dociekliwość. Poprzez Warsztaty, kształtuję u dzieci postawę proekologiczną i prospołeczną, dzieci stają się bardziej uważne, chętne do pomocy i otwarte na inność.

Jeśli macie odwagę przekonać się, zapraszam…
Marcin Musiał
www.poznajemyswiat.pl

Pod patronatem


Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!