Polecamy ​​​​​​​Awantura o sztukę

​​​​​​​Awantura o sztukę

ponad 7 lat temu

Awantura o sztukę - w szybkim skrócie to idea edukacyjno-artystyczna skierowana do dzieci i ich nauczycieli.

Co ją wyróżnia spośród innych?

Otóż 3 x N:

• Nowoczesna przestrzeń działań
  • Niespotykane podejście do tematu sztuki dziecięcej
  • Niekonwencjonalna forma

Awantura o sztukę ma charakter "wyzwań" rzucanych sobie przez biorące udział w projekcie placówki. Wyzwania ART dare you – rzucane będą sobie poprzez social media –fanpage na facebook’u. Projekt zakłada także wykonywanie przez grupy zadań kreatywnych z tzw. ART box’ów.

KLIKNIJ I PODEJMIJ WYZWANIE!

Pomysłodawcą Awantury jest Katarzyna Dulewicz autorka książki "Kid's Art - program kreatywnej edukacji plastycznej".

Pod patronatem