Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

„Akademia Wyobraźni Play-Doh” po raz kolejny w przedszkolach

Przedszkola w całej Polsce już od września bawią się z „Akademią Wyobraźni Play-Doh”. Ogólnopolski Program Edukacyjny dla przedszkoli rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie wśród dzieci.

Już po raz siódmy Akademia przekazuje placówkom przedszkolnym bezpłatny pakiet materiałów oraz zestawy ciastoliny Play-Doh do realizacji warsztatów kreatywnych z dziećmi. Karty pracy zostały opracowane w sposób umożliwiający rozwój umiejętności manualnych dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat. VII Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia Wyobraźni Play-Doh” obejmuje swoim zasięgiem 600 przedszkoli.

Za pośrednictwem strony internetowej www.akademia-playdoh.pl ogłaszane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz dostarczane są bieżące informacje na temat wyników konkursu i rozwoju programu.

VII edycja programu będzie wyjątkowa ze względu na 60. urodziny marki Play-Doh!

Patronat Honorowy nad Akcją objęła Europejska Galeria Malarstwa – Touch of Art.

Do końca grudnia odbywać się będą konkursy dla przedszkoli, w których do zdobycia będzie wiele ciekawych nagród. Od września do końca października trwa także konkurs dla rodziców z dziećmi, w którym nagrody są równie atrakcyjne.

Wszystkie informacje na temat programu i konkursów znajdują się na oficjalnej stronie internetowej www.akademia-playdoh.pl

Pod patronatem

Komentarze