Polecamy Najlepsi w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2016”

Najlepsi w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2016”

ponad 8 lat temu

Po raz kolejny na konkurs „Spełnij dziecięce marzenia” pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW” nadesłano wiele interesujących i bardzo ambitnych projektów. Jednak w tym roku wybór najlepszej dziesiątki w spełnianiu dziecięcych marzeń okazał się trudniejszy niż zwykle. Po długich, burzliwych naradach wreszcie znane są wyniki!

Uczestnicy konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2016” (w ramach inicjatywy „Mebel marzeń 2016” organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.) pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW” mieli za zadanie zaprojektować meble inspirowane rysunkami dzieci. Projekty musiały mieścić się również w ramach jednego z 10 trendów na rok 2016, które zostaną zaprezentowane w tegorocznej edycji „KSIĘGI TRENDÓW”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 marca br. podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu, a na specjalnej wystawie można było obejrzeć projekty młodych projektantów, a także prace plastyczne dzieci.
Wydawnictwo meble.pl dziękuje wszystkim partnerom i patronom za wsparcie i promocję inicjatywy.

NAGRODZONE PROJEKTY:

TREND I – Edyta Niewińska – „Łóżko które „rośnie” z dzieckiem” (projekt inspirowany pracą Beaty Świątkowskiej „Fruwające łóżko”)

TREND II – Filip Zieliński – „Komodo-latarnia” (projekt inspirowany pracą Tymoteusza Majchera, „Komodo-Latarnia”)

TREND III – Paulina Sobczyk – „Zestaw Meblobranie” (projekt inspirowany pracą Aleksandry Jankowskiej, „Moja leśna szatnia – muchomory”)

TREND IV – Elżbieta Redelbach – „Modułowy system półek #DO RE Mi” (projekt inspirowany pracą Doroty Piłat, „Regał klucz wiolinowy”)

TREND V – Małgorzata Płoskońska – „Turlak” (projekt inspirowany pracą Julii Powieckiej, „Turlak”)

TREND VI – Monika Mrowiec – „Mrowisko Czytelnisko” (projekt inspirowany pracą Alicji Powieckiej, „MrowiskoCzytelnisko”)

TREND VII – Marta Wójtowicz – „Żyrafa Fotel” (projekt inspirowany pracą Marysi Wilczyńskiej, „Żyrafa - fotel na kółkach”)

TREND VIII – Sylwia Siekirka – „Regał Op-Rack” (projekt inspirowany pracą Pawła Wolnego, „Regał iluzja”)

TREND IX – Aleksandra Gajzler (projekt inspirowany pracą Igi Tomczyk, Lublin, „Ciekawość świata”)

TREND X – Magdalena Lorek-Biela – „Łożko Frogi” (projekt inspirowany pracą Idy Sękowskiej, „Łóżko – żaba”)

Zobacz nagrodzone projekty

Inicjatywa „Mebel marzeń 2016”, organizowana przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., składa się z dwóch etapów:
I ETAP – konkurs „Mebel dziecięcych marzeń”
II ETAP – konkurs „Spełnij dziecięce marzenia”

„KSIĘGA TRENDÓW” – pierwsza w Polsce publikacja łącząca analizę tendencji socjologicznych z produktami odpowiadającymi na ukryte za nimi potrzeby Polaków. W promujących ją akcjach ważną rolę odgrywają prace powstałe w ramach inicjatywy „Mebel marzeń”. W ten sposób integrują się pomysły najmłodszych z kreatywnością młodych projektantów i rynkową dojrzałością podmiotów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.