Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Akademia Wyobraźni Play-Doh

Przedszkola w całej Polsce bawią się z „Akademią Wyobraźni Play-Doh”. Ogólnopolski Program Edukacyjny dla przedszkoli rozwija wyobraźnię
i kreatywne myślenie wśród dzieci.


Już po raz siódmy Akademia przekazała placówkom przedszkolnym bezpłatny pakiet materiałów oraz zestawy ciastoliny Play-Doh do realizacji warsztatów kreatywnych z dziećmi.

W tym roku Play-Doh obchodzi swoje 60 urodziny! Z tej okazji przygotowane zostały wyjątkowe konkursy oraz dodatkowe urodzinowe materiały dla dzieci
i przedszkoli.


Karty pracy zostały opracowane w sposób umożliwiający rozwój umiejętności manualnych dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat. VII Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia Wyobraźni Play-Doh” obejmuje swoim zasięgiem 600 przedszkoli.

Uwaga! Konkursy dla przedszkoli i rodziców trwają! Zapraszamy do udziału! Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.

Przedszkola zapraszamy do udziału w konkursie „Szopka Bożonarodzeniowa”. Rodziców zachęcamy do ulepienia z pociechami prac do konkursu „Ulubione Potrawy”.

Za pośrednictwem strony internetowej www.akademia-playdoh.pl można pobrać materiały edukacyjne, a także zgłaszać prace do konkursów. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat wyników konkursu i rozwoju programu.

Patronat Honorowy nad Akcją objęła Europejska Galeria Malarstwa – Touch of Art.


Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz