Polecamy Tydzień Mami Fatale

Tydzień Mami Fatale

ponad 8 lat temu

Wszystkich rodziców i dzieci zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy związanej z filmem TYDZIEŃ MAMI FATALE. 26 czerwca podczas wydarzenia „Powitanie lata”, które odbędzie się w Narodowym Instytucie Audiowizualnym w Warszawie, zostanie ogłoszony KONKURS na najlepszy, rodzinny przepis kulinarny.

Wszystko będzie się rozgrywało na fanpage'u filmu pod adresem: Facebook.com/MamiFatale. Przez całe wakacje możecie zgłaszać swoje ulubione przepisy, walczyć o polubienia i udostępniania, a najlepszy z najlepszych zostanie zaprezentowany w programie GOTUJ Z MAMI FATALE, który już od początku lipca będziecie mogli oglądać na YouTube. Regulamin i inne dokumenty konkursowe będą do pobrania na stronie Gotuj.MamiFatale.com.

Film TYDZIEŃ MAMI FATALE to pierwsza okazja, żeby zobaczyć ulubionych bohaterów na dużym, kinowym ekranie. W sielskiej chatce pośród wzgórz i lasów mieszka Mami Fatale, najlepsza kucharka na świecie, z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem. Każdego dnia beztroską atmosferę małego domku burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie bohaterów wprost na spotkanie z przygodą. Przez całe wakacje wszystkie dzieci i rodziców zapraszamy do kin, a po wakacjach zapraszamy wszystkie przedszkola i pierwsze klasy szkół podstawowych.

Gotuj z Mami Fatale” to nowy program kulinarny dla całej rodziny. W programie gotować dla Was będą Mania, Wiktor i Kuba, którzy wykorzystają przepisy z książki kucharskiej Mami Fatale. Zobaczycie, że zdrowe i smakowite dania przygotować można wspólnie, w prosty sposób, świetnie się przy tym bawiąc. Wypatrujcie Psiny i Prosięcia! Oni także chcieliby pomóc w rodzinnym kucharzeniu :)

Pod patronatem