Polecamy Skuteczne wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci

Skuteczne wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci

ponad 7 lat temu

„Od ponad trzydziestu lat spotykamy się na konferencjach, wykładach otwartych oraz warsztatach. Zajmujemy się tam porządnym wychowaniem dzieci, a także dobrą edukacją. Tym razem chcemy skorzystać z nowoczesnych środków przekazu. Oferujemy kurs, składający się z wykładów - pokazywanych ćwiczeń i autentycznych zajęć z dziećmi w przedszkolu. Serdecznie zapraszam” - prof. zw. dr hab. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska.

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w kursie e-learningowym „Skuteczne wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci wraz z edukacją matematyczną i techniczną w przedszkolu”. Kurs realizowany jest od stycznia do marca 2017 r. przez kadrę naukową Akademii pod kierownictwem prof. zw. dr hab. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. Oferujemy 20 wykładów (30-40 minutowych) podzielonych na  dwa moduły tematyczne - edukacja matematyczna i edukacja techniczna. Jednorazowa opłata umożliwia udział w kursie wszystkich chętnych nauczycieli pracujących w przedszkolu.

Placówki, które zgłoszą się do udziału w kursie, dołączą do prestiżowego grona organizacji skupionych w Programie Partnerstwa APS, a tym samym będą mogły skorzystać z dodatkowych, bezpłatnych świadczeń m.in. przyznanie certyfikatu „Przedszkole uczące się”, dostęp do pomocy dydaktycznych i metodycznych, newsletter edukacyjny, promocja przedszkola. Najaktywniejsi uczestnicy kursu otrzymają zaproszenie na bezpłatną konferencję i szkolenie z zakresu edukacji technicznej i matematycznej, a także możliwość organizacji warsztatów technicznych dla dzieci w przedszkolu.

Szczegółowe informacje o kursie oraz Programie Partnerstwa APS dostępne są na stronie internetowej www.przedszkola-aps.edu.pl

Zgłoszenia do 30 listopada 2016 r.

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

Partner organizacyjny