Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Moja pierwsza wizyta w kinie

Moja pierwsza wizyta w kinie

ponad 9 lat temu

Multikino zaprasza najmłodszych widzów do odkrycia tajemnic kina oraz sekretów tworzenia i wyświetlania filmów na wielkim ekranie.

Moja pierwsza wizyta w kinie to projekt skierowany do Przedszkoli, które chciałyby wprowadzić swoich małych podopiecznych w bajkowy świat X Muzy. Moja pierwsza wizyta w kinie to niepowtarzalna okazja, by w przystępny
i atrakcyjny sposób oswoić Państwa Przedszkolaki
z wymagającym światem kultury audiowizualnej.

 

  • Seanse stworzone z najlepszych polskich filmów rysunkowych dla dzieci. Organizatorzy przygotowali dwa nowe bloki z nowymi Przygodami Parauszka.
  • Projekcje z zrekonstruowanych cyfrowo kopii Polskiego Repozytorium Cyfrowego.
  • Zwiedzanie kina, m. in. wizyta w kabinie projekcyjnej, kasach biletowych, podpatrywanie, jak produkuje się popcorn.
  • Krótki film edukacyjny kinowy savoir vivre, w którym również o swoich pierwszych spotkaniach z kinem opowiadają m. in.: autorka programu Kocham Kino – Grażyna Torbicka, aktorka teatralna i filmowa – Katarzyna Bujakiewicz oraz dyrektor największego w Polsce Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! – Jerzy Moszkowicz.
     

 

  • Zabawy z animatorem.

Cena biletu: 11 PLN
Opiekunowie wchodzą bezpłatnie.

Projekt Moja pierwsza wizyta w kinie jest projektem całorocznym i tylko od Państwa zależy, kiedy wybierzecie się do kina.

Dowiedz się więcej


Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się