Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Moja pierwsza wizyta w kinie

Moja pierwsza wizyta w kinie

ponad 8 lat temu

Multikino zaprasza najmłodszych widzów do odkrycia tajemnic kina oraz sekretów tworzenia i wyświetlania filmów na wielkim ekranie.

Moja pierwsza wizyta w kinie to projekt skierowany do Przedszkoli, które chciałyby wprowadzić swoich małych podopiecznych w bajkowy świat X Muzy. Moja pierwsza wizyta w kinie to niepowtarzalna okazja, by w przystępny
i atrakcyjny sposób oswoić Państwa Przedszkolaki
z wymagającym światem kultury audiowizualnej.

 

  • Seanse stworzone z najlepszych polskich filmów rysunkowych dla dzieci. Organizatorzy przygotowali dwa nowe bloki z nowymi Przygodami Parauszka.
  • Projekcje z zrekonstruowanych cyfrowo kopii Polskiego Repozytorium Cyfrowego.
  • Zwiedzanie kina, m. in. wizyta w kabinie projekcyjnej, kasach biletowych, podpatrywanie, jak produkuje się popcorn.
  • Krótki film edukacyjny kinowy savoir vivre, w którym również o swoich pierwszych spotkaniach z kinem opowiadają m. in.: autorka programu Kocham Kino – Grażyna Torbicka, aktorka teatralna i filmowa – Katarzyna Bujakiewicz oraz dyrektor największego w Polsce Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! – Jerzy Moszkowicz.
     

 

  • Zabawy z animatorem.

Cena biletu: 11 PLN
Opiekunowie wchodzą bezpłatnie.

Projekt Moja pierwsza wizyta w kinie jest projektem całorocznym i tylko od Państwa zależy, kiedy wybierzecie się do kina.

Dowiedz się więcej


Pod patronatem

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!